New Meta
New Meta

Něco o nás

Tomáš Reichmann

Tomáš Reichmann

Zakladatel firmy a Enterprise Agile Coach

Začínal jsem jako člen projektového týmu v Anglii. Po návratu do ČR jsem se stal projektovým manažerem na pobočce německého softwarehouse a tam jsem také poprvé přičichnul k agile… a pak už nebylo cesty zpět. Agile mi dal odpovědi na vše, co mi na roli projekťáka nedávalo smysl.

Dostatečně si prožít nový způsob práce na úrovni jednotlivých teamů mě stálo pár let, stovky karambolů a všechny vlasy. Na druhou stranu mě to posunulo k tomu, co dělám nejraději. Agilní transformace celých organizací a s nimi spojené dobroty jako jsou organizační design, škálování, mentoring scrum masterů, change management, atd.

Nicméně, nejen prací živ je člověk. Nedávno jsme si s mou lepší polovičkou pořídili štěně Amstaffa, což vřele doporučuji. Cody je instantní zlepšovák nálady a spolehlivě se nám stará o akční víkendy. Když chci vypnout, tak vypadnu na ryby, no a když už je toho na mě opravdu moc, tak do tmy. (terapie tmou)

Tomáš Reichmann

Chcete se zapojit do naší sítě?

Přidejte se do týmu specialistů, kteří jsou špičkou ve svém oboru. Budete mít možnost se zapojit do velkých projektů v českých i mezinárodních firmách. Potkáte zajímavé lidi, kteří svojí práci dělají s nadšením a na nejlepší úrovni.

Kontaktujte nás

Váš email byl úspěšně odeslán.